Nr katalogowy: 115

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 115

Studium kostiumu z XVI wieku

akwarela, papier; 24 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem wiązanym p. d.: JM (ołówkiem)
Cena sprzedaży 20 000 zł