Jan MATEJKO (1838-1893)
Nr katalogowy: 115
Studium kostiumu z XVI wieku
akwarela, papier; 24 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. monogramem wiązanym p. d.: JM (ołówkiem)