Nr katalogowy: 110

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865-1944)

Nr katalogowy: 110

Góralka zawiązująca chustę

akwarela, papier; 71 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustynowicz
Cena oferowana 7 800 zł