Maksymilian FEUERING (1896-1985)
Nr katalogowy: 106
Szczygli zaułek we Lwowie
akwarela, papier, 27,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MFeuering
sygn. p. d.: MFeuering