Stanisław TONDOS (1854-1917)
Nr katalogowy: 104
Przed wejściem do kościoła św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier: 16,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tondos
sygn. l. d.: Tondos