Nr katalogowy: 103

Chrystian BRESLAUER (1802-1882)

Nr katalogowy: 103

Pejzaż z domem wiejskim wśród drzew, ok. 1850

ołówek, akwarela, gwasz, papier; 16,2 x 14,2 cm;
sygn. p. d.: Ch Breslauer