Alfons KARPIŃSKI (1875-1960)
Nr katalogowy: 8
Portret kobiety
akwaforta, akwatinta, papier;
23,8 x 17,7 cm (odcisk płyty)
akwaforta, akwatinta, papier; 23,8 x 17,7 cm (odcisk płyty),
30 x 21,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Alfons Karpiński. (ołówkiem);
napis l. g.: Luty 13. 6. Mai / .J.Z; nr z prawej pośrodku: 6.