Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Nr katalogowy: 439
Tryptyk, 2011
akryl, płótno;
100 x 80 cm (wymiar każdej z prac)
akryl, płótno;
sygn. i dat. na odwrocie: P.TKACZYK / 2011 oraz poprzedzający numer w odpowiedniej kolejności