Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy: 438
Egzorcysta, 2002
akryl, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: ABAKO '02;
akryl, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: ABAKO '02;
na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO 2002 / TYTUŁ: "EGZORCYSTA" / AKRYL 30 x 40