Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy: 426
Zimowy Teatr, 1962
olej, płótno; 95 x 72,5 cm
sygn. i dat. p. d.: WK 62
olej, płótno; 95 x 72,5 cm
sygn. i dat. p. d.: WK 62
na odwrocie na blejtramie napis autorski: W. KONDEK - „ZIMOWY TEATR”, oraz nalepka z CENTRLNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH w Łodzi z numerem: 43/65/0 z tytułem, techniką, wymiarami oraz datą przyjęcia: 1965