Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)
Nr katalogowy: 425
W pracowni, 1988
olej, płótno; 62 x 70 cm;
sygn. l. d.: H.Cent-Michalska
olej, płótno; 62 x 70 cm;
sygn. l. d.: H.Cent-Michalska
na odwrocie opis: "W PRACOWNI / 1988 rok / OLEJ 62 x 70, oraz opis na blejtramie: R. 1988 HALINA CENTKIEWICZ-MICHALSKA (zamazany tytuł) OLEJ 62 x 70