Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Nr katalogowy: 424
Martwa natura na zieleni, 1991
olej, płótno; 81 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91
sygn. i dat. p. g.: Joniak 91