Lech KUNKA (1920-1978)
Nr katalogowy: 408
Martwa natura z rybami, 1954
olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka
olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka
na odwrocie napisy autorskie: LECH KUNKA „M.N. RYBY” - 1954 r.