Leon LEVKOVITCH (ur. 1936)
Nr katalogowy: 406
Góruje
technika własna (olej), płótno;
55,5 x 46 cm;
55,5 x 46 cm;
sygn. p. d: LEVKOVITCH (końcówką pędzla w mokrej farbie)
na odwrocie drukowana nalepka z łódzkiej Galerii Olimpus: Leon Levkovitch. W tym moja głowa. Wystawa 19 V - 8 VI 2011.