Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Nr katalogowy: 401
Płótno
gwasz, papier;
53,5 x 39 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
gwasz, papier;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC; napis p. g.: PŁóTNO