Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 118
Tulipany
olej, tektura; 49,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński
olej, tektura; 49,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński
Na odwrocie opis autorski: Tulipany żółte / mal / A. Karpiński / Kraków; oraz trzy stemple autorskie