Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 117
Astry, ok. 1930
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
na odwrocie napis autorski: „astry” / mal. A. Karpiński/ [krakowski adres artysty nieczytelny]