Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 114
Zachód słońca nad morzem, ok. 1930
olej, tektura; 50 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI