Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy: 110
Rejent, ok. 1890
olej, tektura; 55 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Bieszczad
sygn. p. d.: Bieszczad