S. MACKIEWICZ, XX w.
Nr katalogowy: 423
Motyw miejski, 1946
olej, tektura; 34 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: S.MACKIEWICZ / ŁóDŹ III. X. 46 r.