Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)
Nr katalogowy: 416
Przedstawienie symboliczne I
olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI