Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 171
Maria - fragment sceny Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
Josepe de RIBERA (1591-1652) - według
olej, płótno; 76,5 x 63,5 cm;
olej, płótno; 76,5 x 63,5 cm;