Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy: 161
Wiejski kościółek, ok. 1925
olej, płótno naklejone na sklejkę; 43 x 54 cm;
sygn. p. d.: E.Krcha
sygn. p. d.: E.Krcha