Nr katalogowy: 140
Skrzypaczka Hellerówna
olej, sklejka; 25 x 16,8 cm;
sygn. p. d.: WW
olej, sklejka; 25 x 16,8 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY z faksymile artysty pośrodku; oraz nr ze spuścizny artysty: 000805 2 (ostatnia cyfra dopisana ręcznie); i napis odręczny: Hellerówna W.W.
Bibl.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss, [Katalog Wystawy Podróżnej], w cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Dolne 2013, poz. kat. 291;
Wojciech Weiss. Katalog wystawy, Pałac pod Baranami, Kraków 16. maja - 13 czerwca 2014, poz. 122.