Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 128
Żółte róże w wazonie
olej, tektura;
48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
olej, tektura;
sygn. z lewej strony: a. Karpiński.
20 000 zł