Nr katalogowy: 819
Kinkiet dwuramienny, elektryczny, w typie Ludwika XVI
brąz, mosiądz złocony; szkło;
wys. 67 cm, szer. ca 35 cm, głęb. 47 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
Niemcy, pocz. XX w.