Nr katalogowy: 707
Para solniczek
srebro próby 84 cechowane, waga 65 g.
Rosja, 1881
na trzech kulistych nóżkach, korpusy koliste z płaskim dnem, wybrzuszone, zdobione grawerowaną dekoracją kwiatową,
z monogramem cyrylicą KTR oraz datami 1857 i 1889; wnętrze złocone;
srebro próby 84 cechowane (AK / 1881; próba 84, cecha miejska nieczytelna, monogram złotnika nieczytelny, cechy
probierni warszawskiej wybijane po 1963); wys. 3,5 cm, średnica 5,1 cm; waga 65 g.
Rosja, 1881