Nr katalogowy: 614
Para solniczek
Francja, Limoges, Martin Freres & Brothers,
lata 20.XX w.
owalne, o prostych ściankach, złoconych krawędziach, z dekoracją barwnymi, stylizowanymi gałązkami kwiatowymi;
porcelana, barwny druk naszkliwny, złocenie; wymiary: 2,8 cm x 5,6 x 3,5 cm;
sygn. niebieskim drukiem (obie): M- Fres / LIMOGES/ MADE IN FRANCE.
Francja, Limoges, Martin Freres & Brothers, lata 20.XX w.