Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy: 435
Willem de Kooning, 2006
akryl, płótno;
73 x 54 cm;
akryl, płótno;
73 x 54 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: ABAKO '06; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO '2006 / AKRYL 54 x 73 / "WILLEM DE KOONING"