Volodymyr GONCHARENKO (ur. 1947)
Nr katalogowy: 434
Dwie kobiety
akryl, płótno,
79, 4 x 98 cm (w świetle oprawy);
akryl, płótno,
sygn. p. d.: V. Goncharenko (cyrylicą); na odwrocie napis autorski z tytułem, autorem i techniką wykonania