Wojciech LEDER (ur. 1960)
Nr katalogowy: 424
Iluzja autoteliczna, 2012
olej, płótno;
69,5 x 80 cm (sześciobok);
olej, płótno;
69,5 x 80 cm (sześciobok);
sygn., dat. i opis na odwrocie: WO. LEDER / 2012 ORAZ ILUZJA / AUTOTELICZNA