Włodzimierz FINKE (ur. 1945)
Nr katalogowy: 415
Krzywa wieża, 2005
olej, akryl, płyta;
125 x 80 cm;
olej, akryl, płyta;
125 x 80 cm;
sygn. po prawej w obrębie pracy: Finke Włodzimierz 2005
na odwrocie napis autorski: Finke Włodzimierz/ „Krzywa wieża I”