Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)
Nr katalogowy: 410
Pan - R.V.BL
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. u dołu po środku: E. Markowski
olej, płótno; 100 x 81 cm;
na odwrocie fragment nalepki wystawowej z CENTALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH (?) oraz napis czarnym markerem: Pan - R.V.BL