Nr katalogowy: 125
Jabłoń
ołówek, akwarela, papier, 22 x 30 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Bibl.: Adam Konopacki, Renata Weiss, Aneri Irena Weissowa - Wojciech Weiss, Katalog Wystawy Podróżnej, w cyklu: „Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2013, poz. kat. 122;
Wojciech Weiss. Katalog wystawy, Pałac pod Baranami, Kraków 16. maja - 13 czerwca 2014, s. 41