Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy: 101
On i ona
tusz, akwarela, papier; 29 x 20 cm;
sygn. p. d.: maja berezowska
sygn. p. d.: maja berezowska
na odwrocie pieczątka Desy - zielonym tuszem oraz dwie pieczątki czerwonym tuszem: ARCHIWUM i CENZUROWANO z pieczątką Teresy Nowickiej
2 800 zł