Szymon URBAŃSKI (ur.1963)
Nr katalogowy: 426
Ha, Ha, 1988
olej, płótno;
157 x 120 cm;
olej, płótno;
157 x 120 cm;
sygn. dat. i opis na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI 88 "HA, HA"
Praca eksponowana m.in. na wystawach:
1989 - Wystawa Bonarskiego - Tra-la-la, Pawilon SARP, Warszawa
1987 - Co słychać, Dawne Zakłady Norblina, Warszawa
2002 - To było tak... Obrazy z kolekcji Barbary i Andrzeja Bonarskich, Muzeum Narodowe w Warszawie - Królikarnia, kurator Radosław Mleczko, Warszawa