K. MACKIEWICZ / M HOCHLINGER
Nr katalogowy: 419
Kompozycja I, 1983
olej, płótno;
61 x 81,5 cm;
olej, płótno;
61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ / M HOCHLINGER;
na odwrocie dwie nalepki z autorami: Konstanty Mackiewicz/ Mirosław HOCHLINGER; pierwsza z numerem: 16/83, tytułem: Kompozycja I, adresem, techniką, wymiarami oraz datą: 1983, u góry na nalepce drukowany napis: mgr. Mirosław Hochlinger; na krośnie napis długopisem: KOMPOZYCJA I (współpraca z Konstantym Mackiewiczem), na krośnie po lewej dwie lakowe pieczecie.