Nr katalogowy: 102

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 102

Droga w lesie

akwarela, papier;
59 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W Serafin (ołówkiem)
Cena sprzedaży 2 900 zł