Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA
Nr katalogowy: 323
Pejzaż różowy, ok. 1958
olej, płótno, 65 x 81 cm; na odwrocie naklejka z nazwiskiem autorki, tytułem i wymiarami obrazu;
podobny obraz reprodukowany pod nr 59, podpisany Kryst 58 w kat.XV 59/60 Ogólnopolska Wystawa Plastyki Radom