Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)
Nr katalogowy: 419
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna,
płótno; 73 x 60 cm;
płótno; 73 x 60 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "TEATR" JSłomkowski 2007
na blejtramie napis: KUBA SŁOMKOWKSI / AL. KRAKOWSKA 56 JANKI / WARSZAWA