Wacław SZYMANOWSKI (1859-1930)
Nr katalogowy: 151
Góralskie zaloty, ok. 1920
olej, płótno;
61,5 x 91 cm;
sygn. l. d.: Wacław Szymanowski
61,5 x 91 cm;