Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Nr katalogowy: 137
Pejzaż, 1942
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
na odwrocie na płótnie opis autorski: Borysowski St. / 1942 / Lwów