Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Nr katalogowy: 105
Pejzaż górski, przed 1939
akwarela, gwasz, papier;
36,5 x 53 cm;
sygn. p. d. (ołówkiem): KMackiewicz
36,5 x 53 cm;