Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 409
Rudowłosa, 1955
olej, płótno; 100 x 70 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
Na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE/ „RUDOWŁOSA”/ 1955