Nr katalogowy: 605
Wazonik Lalique
sygn. na dole: Lalique France
Francja, ok. poł. XX w.
dekorowany półplastycznym motywem ptaszków na tle krzewów;
szkło przezroczyste (relief, szkło matowione); wys. 17 cm; średnica wylewu 11 cm.;
sygn. na dole: Lalique France
Francja, ok. poł. XX w.