Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 427
Zagajnik z cyklu: Aleatoryzm, 2013
akryl, płótno;
60 x 60 cm;
akryl, płótno;
60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZAGAJNIK ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI 2013
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy.