Nr katalogowy: 423

Jan BETLEY (1908-1980)

Nr katalogowy: 423

Montowanie Kolumny Zygmunta, 1949

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. l.d.: J. Betley 49