Nr katalogowy: 417

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 417

Noc listopadowa, l. 50-te XX w.

olej, płótno, 81 x 101 cm;
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1957 (?)