Janusz PETRYKOWSKI (1940-2004)
Nr katalogowy: 416
Polowanie z sokołami
olej, płótno;
73 x 92 cm
olej, płótno;
73 x 92 cm
sygn., dat. i opis na odwrocie: JANUSZ PETRYKOWSKI/ „POLOWANIE Z SOKOŁAMI”/ 92 x 73 cm u dołu napis: W-wa Krasińskiego 10 m 153