Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Nr katalogowy: 302
Zwariowany młyn, 2003
litografia, papier;
61,5 x 72,5 cm (wymiar arkusza)
litografia, papier;
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Zwariowany młyn" Litografia 6/13 HOpałka 2003