Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Nr katalogowy: 301
Przemiany, 1999
litografia, papier;
32,5 x 48 cm (wymiar kompozycji);
litografia, papier;
43 x 56,5 cm (wymiar arkusza)
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Przemiany" Litografia 7/12 HOpałka 1999